АН Вектор
АН Вектор
Черкаси
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (8)

  • АН Вектор
    19 700 $
    394 $/м²

    Дахнівська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Дахнівка
    50 / 30 / 4 м²
    2 поверхи
    2 кімнати
    3 дні тому
    Продаж будинку на 3му Причалі! Покажемо в зручний для вас час! Ключі в агенстві! Відомості про обєкт: - Загальна площа: 50 м2. - Опалення: Індивідуальне електро. - Бойлер,пральна машинка,холодильник. - Каналізація: Вигрібна яма. - Скважина. - Закрита територія та охорона. - Своя мангальна зона. - Альтанка. Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте. Агенство нерухомості "Вектор".
    Рієлтор
  • АН Вектор
    26 999 $
    184 $/м²

    Урожайна, 6

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    147 / 56 / 31 м²
    2 поверхи
    8 сот
    3 кімнати
    3 дні тому
    Продаж будинку в с. Руська Поляна. 15км від Черкас. Асвальтована вулиця. Поруч магазини, аптека та зупинка транспорту. Готові співпрацювати по державним програмам. Частково виконані ремонтні роботи але загальний стан під ремонт. Можемо попередньо скинути відеоогляд. Ключі в агенства. Покажемо в зручний для вас час! Відомості про обєкт: - Загальна площа: 147 м2. - Площа ділянки: 8 соток. - Тип будинку: Цегляний. - Реконструкція будинку в 2012р. - Заведено 3 фази. - Опалення: Твердопаливний котел. - Гараж з ямою (27 м2). - Каналізація: Вигрібна яма (кільця). - Вода централізована. - Підвал в будинку. + Бонус Готовий дизайн проект! Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуй...
    Рієлтор
  • АН Вектор
    36 000 $
    360 $/м²

    Хімік

    100 / 65 / 12 м²
    2 поверхи
    30 сот
    3 кімнати
    5 днів тому
    Продаж дачі в Чехівці, кооператив «Хімік» Якщо ви мрієте про тишу, природу та справжній відпочинок від міської метушні — цей будинок саме для вас. Пропонується до продажу затишна дача в екологічно чистій зоні, де панує спокій, свіже повітря та гармонія з природою. Тут легко відновлювати сили, проводити час із родиною та насолоджуватись кожним днем. Будинок: • червона цегла — надійність і довговічність • фінський проєкт — продуманий простір для комфортного життя • 2 поверхи • металевий дах • якісне утеплення (мінеральна вата) • камін, який створює особливу атмосферу затишку у прохолодні вечори • будинок повністю укомплектований меблями та технікою — можна заїжджати одразу Ділянка: • 30 со...
    Рієлтор
  • АН Вектор
    52 000 $
    1 083 $/м²

    Гетьмана Сагайдачного вул. (Ватутіна), 166

    48 / 25 / 16 м²
    3 поверхи
    1 сот
    2 кімнати
    5 днів тому
    Продаж таунхауса з ремонтом по вулиці Сагайдачного. - 3 поверхи ( 1п. Кухня- студія 16.2 кв.м.+сан.вузол., 2п.кімната-спальня, 3п. Дитяча+тераса. - Зроблений ремонт, є всі меблі і техніка - Окремий вхід, є своє паркомісце, автоматичні Ворота. Агенція Нерухомості Вектор
    Рієлтор
  • АН Вектор
    43 000 $
    532 $/м²

    Монастирська, 62

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Відеотур
    80.9 / 53.5 / 12.4 м²
    1 поверх
    8 сот
    3 кімнати
    1997 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж повноцінного будинку в м. Золотоноша! По вулиці Пролетарська. Стан житловий. Поруч є все необхідне для життя: 2 Школи, магазин, зупинка транспорту, 10 хв до центру пішки. Готові співпрацювати по державним програмам! Відомості про обєкт: - Тип будинку: Саман обкладений цеглою. - Дах: Шифер. - Загальна площа будинку: 81 м2. - Ділянка: 8 соток. - Скважина та колодязь в подвірї. - Вигрібна яма з бетонних кілець. - Погріб під будинком. - Газ в будинку та літній кухні. - Опалення: Котел газовий та Твердопаливний. - Вікна металопластикові. Адреса: вул. Пролетарська 62. Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте. Агенство нерухомості "Вектор".
    Рієлтор
  • АН Вектор
    34 000 $
    1 033 $/м²

    Надпільна вул., 64

    32.9 / 20 / 7.8 м²
    1 поверх
    4 сот
    2 кімнати
    1 тиж. тому
    Продаж частини будинку | район Казбет по вул. Надпільна. Хороший аналог 2к квартирі. Покажемо в зручний для вас час! Відомості про обєкт: - Площа будинку: 32,9 м2. - Вікна металопластикові. - Опалення: Газовий котел. - Ділянка: 4 сотки (приватизована). - Заїзд для автомобіля. Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте. Покупець сплачує комісію 2%. Агенство нерухомості "Вектор".
    Рієлтор
  • АН Вектор
    38 000 $
    1 155 $/м²

    Надпільна вул., 64

    33 / 20 / 8 м²
    1 поверх
    4 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Продаж частини будинку | район Казбет Продається половина будинку у районі Казбет, по вул. Надпільна. Ділянка — 4 сотки приватизованої землі. Зручне розташування, тихий житловий район. Вартість — 37 000 $ Телефонуйте для отримання детальної інформації та перегляду.
    Рієлтор
  • АН Вектор
    35 000 $
    583 $/м²

    Одеська вул.

    60 / 37 / 10 м²
    2 поверхи
    4 сот
    3 кімнати
    1 міс. тому
    Продаж будинку з ділянкою в коперативі "Зелена зона" по вул. Одеська. Ділянка знаходиться в затишку, подалі від завантажених доріг. Покажемо в зручний для вас час! Відомості про обєкт: - Тип будинку: Цегляний. - Загальна площа: 60 м2. - Площа ділянки: 4 сотки. - Ділянка прямокутної форми. - Електрика та вода підведені. - Матеріали в дворі входять у вартість. Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте. Покупець сплачує комісію 2%. Агенство нерухомості "Вектор".
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: