АН Вектор
АН Вектор
Черкаси
Показати телефон
Рекомендувати
15
Років на ринку
10
Років на сайті
2
Рієлторів
35
Оголошень
0
Рекламна
активність

Про компанію

Агентство нерухомості "Вектор", м. Черкаси, є об'єднанням фахівців, які мають заслужену репутацію на ринку, пройшли випробування часом і отримали довіру клієнтів. Ми відкрито співпрацюємо з іншими організаціями, які зацікавлені у створенні цивілізованого ринку нерухомості. Основний принцип нашої роботи: «Ми знаємо ціну часу та грошей». Ця фраза каже, наскільки ми цінуємо Ваш час та підкажемо як правильно та найбільш вигідно для Вас розпорядитися грошима. Саме ці два ресурси – одні з найбільш значущих у житті людини. Ваш час – це ваші гроші. АН «Вектор» надає послуги з купівлі або продажу нерухомості, отримання консультацій, оформлення документів. Всі наші співробітники мають відповідні знання та досвід роботи з нерухомістю, що дозволить Вам отримати професійну консультацію та оперативно вирішити поставлене завдання. Для нашого агентства дуже важливо дотримуватися таких основних принципів як: якість наданих послуг, професіоналізм, високі етичні стандарти, турбота про інтереси клієнтів, сумлінність та прозорість відносин, конфіденційність інформації, повнота та юридична грамотність документів, що підписуються. Співробітники нашого агентства знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта – продавця чи покупця нерухомості, нададуть допомогу у зв'язку з окремими особливостями угоди. Завдяки цьому значна частина клієнтів звертається до нас за рекомендацією своїх друзів та знайомих, яким вже доводилося раніше скористатися нашими послугами. Ми маємо велику базу пропозицій нерухомості Черкас – квартири, будинки та земельні ділянки під забудову, об'єкти комерційної нерухомості, а також нові та об'єкти нерухомості, що будуються, так і нерухомість на вторинному ринку. Ми регулярно публікуємо на сайті нашу базу даних об'єктів нерухомості, а інформаційна база постійно оновлюється та щодня поповнюється новими надходженнями житлової та комерційної нерухомості. У якому місті чи країні не знаходилися наші клієнти ми передамо всю важливу інформацію мобільним телефоном або електронною поштою. Якщо Ви мешкаєте в іншому місті, ми виконаємо всю роботу та запросимо Вас на оформлення угоди лише після отримання задатку або повної готовності всіх документів. Якщо продавець нерухомості укладає з нами ексклюзивний договір, він отримує ряд переваг і гарантії: - можливість продати квартиру за максимальною ціною; - економить час та скорочує кількість непотрібних візитів; - отримує широку та ефективну рекламу, а також можливість безкоштовного розміщення інформації в інших агентствах нерухомості; - захищений від непрофесіоналізму та шахрайства; - Отримує ексклюзивне обслуговування персонального агента з нерухомості. Звернувшись до нас, Ви відчуєте себе важливим та потрібним клієнтом, а коли скористаєтеся нашими послугами насолоджуватиметеся життям у новопридбаному житлі.

Портфоліо реалізованих об’єктів (188)

  • продано
    АН Вектор
    23 500 $
    1 119 $/м²

    Чехова вул., 54

    1 кімната
    21 / 11 / 5 м²
    поверх 3 з 9
    6 міс. тому
    Продаж повноцінної однокімнатної квартир в рні Депот. - середній 3тій поверх, тепла, не кутова, цегляний будинок. - загальна площа 21 кВ.м. - є меблі і техніка - поряд : зупинка, ТРЦ Депот, школа 9, садок.
  • здано
    АН Вектор
    14 000 грн/міс

    Гоголя вул., 221

    1 кімната
    39 / 17 / 9 м²
    поверх 5 з 11
    7 міс. тому
    Оренда однокімнатної квартири в самому центрі міста Черкас. - цегляний будинок, не кутова, тепла Гоголя 221 - закритий двір, паркомісця, гаражі. - Євроремонт, є всі меблі і техніка, великий гардероб - розвинена інфраструктура, поряд ТРЦ Любава
  • продано
    АН Вектор
    29 000 $
    690 $/м²

    Джохара Дудаєва вул. (Глінки), 11

    42 / 25 / 10 м²
    1 поверх
    2 сот
    2 кімнати
    9 міс. тому
    Продаж частини будинку, в рні Газороздатки. - 2 кімнати, кухня-9.5 кв.м., земля - 2.3 сотки. - є заїзд під автомобіль, огород. - хоз.будівлі. Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    11 000 грн/міс

    Шевченка бульв., 396

    3 кімнати
    67 / 38 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    6 міс. тому
    Оренда 3х кімнатної квартири по бульвару Шевченка - цегляний будинок, середній поверх 3тій з 9ти, ліфт працює - квартира в жилому стані, є всі необхідні меблі і техніка - розвинена інфраструктура : школа, садок, магазин, зупинка, ринок. Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    7 000 грн/міс

    Самійла Кішки вул. (Рози Люксембург), 158

    2 кімнати
    45 / 30 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    7 міс. тому
    Оренда двокімнатної квартири в рні Зелена, вулиця Самійла Кішки. - 1 поверх, 2 роздільні кімнати, тепла - є меблі і техніка - поряд : 20 школа, магазини, садочки, зупинка, ринок. Агентство нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    37 000 $
    740 $/м²

    Віталія Вергая вул. (Маршала Батицького), 18

    2 кімнати
    50 / 30 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    8 міс. тому
    Двокімнатна квартира в р-ні ПЗР, вул.Вергая - цегляний будинок - середній 5тий поверх, тепла - житловий стан - 2 роздільні кімнати, велика лоджія, комора - Розвинена інфраструктура: школа 26,27,28, садочки, ринок, магазини, транспорт. Агенція Нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    59 500 $
    488 $/м²

    Польова, 13

    122 / 64 / 12 м²
    2 поверхи
    18 сот
    5 кімнат
    7 міс. тому
    Продаж просторого будинку в селі Дубіївка. З 2014р. зроблений капітальний ремонт будинку. В подвірї насадження фруктових дерев, господарські приміщення та великий гараж. Перший поверх будинку утеплений пінопластом. Підвал з бетонними перекриттями (можна використовувати як бомбосховище). В системі опалення залитий тосол який не замерзає та не викликає корозії в трубах. Покажемо в зручний для вас час! Ключі в АН. Відомості про обєкт: - Тип будинку: Цегляний. - Дах: Металевий (не протікає). - Загальна площа: 122 м2. - Опалення: Газове + твердопаливне. - Вікна: Металопластикові. - Сигналізація та відеоспостережнення. - Скважина в подвірї. - Гараж та підвал. - Участок: 18 соток. - Каналізація:...
  • продано
    АН Вектор
    44 000 $
    667 $/м²

    Нарбутівська вул., 89

    3 кімнати
    66 / 40 / 8 м²
    поверх 8 з 9
    7 міс. тому
    Продаж повноцінної трикімнатної квартири в р-ні Юрії Фарм, вул.Нарбутівська. - Середній поверх, не кутова, тепла. - квартира в жилому стані, встановлені склопакети, столярка, замінена сантехніка. - поряд: школа, садок, магазин, транспорт. Агенція Нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    60 000 $
    1 154 $/м²

    Танкістів вул.

    52 / 30 / 13 м²
    1 поверх
    2 сот
    3 кімнати
    9 міс. тому
    Продаж частини будинку в районі жд вокзалу. - 1.5 сотки приватизовані - гараж - 3 кімнати, велика кухня, сан.вузол суміщений - будинок утеплений - газ.котел, комунікації всі централізовані. - заміна сантехніки, склопакети, кондиціонер. Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    25 000 грн/міс

    Гоголя вул., 302

    2 кімнати
    63 / 17 / 30 м²
    поверх 13 з 17
    8 міс. тому
    Оренда шикарної євродвушки в самому центрі міста. Вул. Гоголя ЖК " Тихий центр". - Вид на Дніпро - Новий Ремонт - Є всі меблі і техніка : рекуператор, кондиціонер інвекторний, посудомийна машина, сушильна машина, пральна машина, система Аякс, відеодомофон. - Розвинена інфраструктура - Центр міста Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    7 000 грн/міс

    Анатолія Лупиноса вул., 33

    1 кімната
    40 / 17 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    8 міс. тому
    Оренда однокімнатної квартири в р-ні Зелена - середній поверх, не кутова, тепла - зроблений косметичний ремонт - є вся необхідна техніка і меблі - тихий і спокійний р-н - поряд : школа, садок, магазин, зупинка Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    7 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Остафія Дашковича вул., 34

    багатофункціональне приміщення
    20 м²
    9 міс. тому
    Оренда офісу в самому центрі міста по вул. Дашкевича 34 2 поверх. Офіс облаштований меблями, кондиціонер, поряд сан.вузол. Доступ цілодобовий. Агенція Нерухомості Вектор
  • здано
    АН Вектор
    20 000 грн/міс

    Гоголя вул., 320

    1 кімната
    50 / 17 / 20 м²
    поверх 15 з 17
    8 міс. тому
    Оренда нової квартири в новобудові. Перша здача. Вул. Гоголя - Богдана Хмельницького - Новобудова - Вид на Дніпро - Новий зроблений ремонт - Є всі меблі і техніка: посудомийна машина, бойлер, кондиціонер, ліжко, 2шт. Смарт телевізора. - Світло не вимикають - Розвинена інфраструктура: школа, садок, парк, зупинка. Агенція Нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    85 000 $
    1 024 $/м²

    Академіка Корольова вул., 20/1

    3 кімнати
    83 / 44 / 11 м²
    поверх 2 з 11
    8 міс. тому
    Продаж великої 3к квартири в новобудові за адресою вул.Корольова 20/1. В квартирі майже завершений ремонт. Знаходиться на зручному 2му поверсі. Будинок заселений! Керуюча організація ОСББ. Покажемо в зручний для вас час! Відомості про обєкт: - Тип будинку: Цегляний. - Утеплення: Зовнішне. - Поверхність: 2 з 11. - Не кутова. - Загальна площа: 83 м2. - Простора кухня: 11 м2. - 2 балкони. - Гардеробна кімната. - Бойлер на 100л. - Лічильники: Опалення, вода,світло. Виконані ремонтні роботи: - Розведено електро проводку. - Якісні вхідні двері. - Стелі натяжні. - Підлога ламінат. - Виходи під кондиціонери. - Завершений ремонт в сан. вузлі. - Витяжка в гардеробній. Для узгодження дня огляду а...
  • здано
    АН Вектор
    11 000 грн/міс

    Самійла Кішки вул. (Рози Люксембург), 151

    2 кімнати
    45 / 30 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    8 міс. тому
    Оренда двокімнатної квартири в рні Зеленої, вул.Самійла Кішки. - В квартирі зроблений ремонт, - замінена проводка, сантехніка. - є всі необхідні меблі і техніка. - Розвинена інфраструктура: школа 20, садок, ринок, транспорт
  • здано
    АН Вектор
    13 000 грн/міс

    Богдана Хмельницького вул., 52

    2 кімнати
    78 / 45 / 14 м²
    поверх 4 з 11
    8 міс. тому
    Оренда великої 2х кімнатної квартири в самому центрі міста Черкас + Новий будинок, своя закрита територія з автоматичними воротами. + Є вся необхідна техніка і меблі + Квартира з косметичним ремонтом, свій лічильник тепла. + Розвинена інфраструктура : ТРЦ, Дружба Народів, центральний ринок, парк, садочки, школи. Агенція нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    39 000 $
    156 $/м²

    Молодіжна, 11

    250 / 140 / 16 м²
    2 поверхи
    30 сот
    4 кімнати
    9 міс. тому
    Продаж будинку 15 км. від Черкас 🔶️30 соток приватизованої ділянки 🔶️Загальна площа - 252 кв.м., житлової - 128 кв.м. 🔶️Заведено 15Квт електроенергії 🔶️Фундамент - бутовий, стіни - черепашник, покрівля- метало черепиця. 🔶️Поряд : центральна вулиця, дитячий садок, магазин Файно Маркет. Агенція Нерухомості Вектор Ціна : 39 000 у.о. Юрій [телефон приховано]
  • здано
    АН Вектор
    15 000 грн/міс

    Академіка Корольова вул., 16/1

    3 кімнати
    80 / 40 / 12 м²
    поверх 4 з 10
    9 міс. тому
    Оренда 3 кімнатної квартири в новому будинку, в тихому районі, недалеко від центру, вул. Академіка Корольова. - зроблений ремонт - є всі меблі і техніка - 2 балкона - не кутова, тепла - є на все лічильники - поряд зупинка і магазин. Агенція Нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    49 000 $
    942 $/м²

    Гоголя вул., 462

    3 кімнати
    52 / 35 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    10 міс. тому
    В продажу трикімнатна квартира з ремонтом в рні Сєдова. - цегляний будинок, площа 52кв.м., тепла. - залишаються вбудовані меблі і техніка - Нові вхідні двері, замінена проводка і сантехніка, стоять склопакети. - є великий балкон на 2 кімнати - двір тихий - Розвинена інфраструктура: поруч садок, школа, магазин, ринок, зупинка. Агенція Нерухомості Вектор
  • продано
    АН Вектор
    53 999 $
    794 $/м²

    Митницька вул., 42

    єОселя Відеотур Соборний
    2 кімнати
    68 / 37 / 11 м²
    поверх 8 з 17
    10 міс. тому
    Продаж повноцінної 2к в Новобудові за адресою: Митницька 42. Будинок введений в експлуатацію! Розглядаємо співпрацю по держ.програмам! Ключі в агенстві! Покажемо в зручний для вас час! Відомості про обєкт: - Тип будинку: Монолітно-каркасний. - Утеплення: Зовнішне (мін.вата). - Середній 8 поверх з 17. - 2 балкони. - Загална площа: 68 м2. - Простора кухня: 11 м2. - Лічильники: Електро,вода. - Опалення горизонтальне (індивідуальний лічильник). - Ліфти 2 шт (вантажний та пасажирський). Виконані роботи: - Встановлені радіатори опалення. - Залита стяжка підлоги. Для узгодження дня огляду або додаткових запитань телефонуйте. Покупець сплачує комісію 2%. Агенство нерухомості "Вектор".
  • здано
    АН Вектор
    6 000 грн/міс

    В'ячеслава Чорновола вул. (Енгельса), 160/1

    1 кімната
    33 / 17 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    9 міс. тому
    Оренда 1к.кв. в рні Шкільної, вул. Чорновола. Квартира світла, не кутова, тепла. Зроблений косметичний ремонт, є вся необхідна техніка і меблі. Розвинена інфраструктура : школи, садочки, зупинки, магазини, аптеки, лікарні. Агенція нерухомості Вектор

Центральний офіс

Черкаси, Остафія Дашковича 34,  Соснівський р-н
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.